У горах під лавинами загинули троє лижників

Під час трьох окремих сходжень лавин у горах померли троє лижників. Мова йде про австрійські Альпи. 

Три окремі інциденти трапились у суботу, 30 січня. 

Перший випадок трапився на гірськолижному курорті Кюхтай, який розташований на території федеральної землі Тіроль. Троє підлітків віком 14, 15 та 16 років вирішили покататися з траси. Найстарший хлопець під час спуску на відкритій місцевості впав, коли вище нього почала сходити снігова лавина. Двоє його друзів змогли вибратись із-під снігового полону та покликати на допомогу рятувальників. За деякий час 16-річного хлопця виявили під снігом вже не живим.

Другий випадок також трапився на цій же федеральній землі. Тут, у Тіролі, в суботу зійшло аж 7 лавин. Під стометрову лавину попав і самотній 48-річний гірськолижник, який в районі міста Аксамер-Лізмун здійснював сходження на гору. Його тіло випадково виявили двоє інших гірськолижників, які пізніше проїжджали недалеко від місця трагедії. 

Окрім цього, у Зальцбургу в районі Пінцгау під сніговою лавиною опинився ще один гірськолижник. У горах він перебував сам. 29-річний чоловік мав повернувся у визначений час, і його приятелі самі вирушили на пошуки гірськолижника. Саме вони прийшли першими на місце трагедії. Пізніше під сніговою лавиною рятувальники виявили тіло померлого.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*