
Чоловік намагався перевезти через держкордон громадян Індії та Пакистану.
Сьогодні, 26 березня, опрацювавши оперативну інформацію, співробітники відділу міграційної поліції спільно з працівниками Хустського районного управління поліції та прикордонниками, попередили незаконний перетин кордону нелегальними мігрантами.
На території Хуста правоохоронці зупинили автомобіль, в якому перебували п’ятеро іноземців без документів. За кермом автомобіля був мешканець Чернівецької області. За напередодні отриманою інформацією, українець мав намір незаконно переправити через Український кордон мігрантів з Індії та Пакистану до європейських країн.
Поліція спрацювала оперативно, іноземців буде передано до пункту тимчасового перебування іноземців. Українця, який за гроші іноземців пообіцяв їм незаконну міграцію, поміщено до ізолятора тимчасового тримання та йому вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України.
Йдеться про незаконне переправлення осіб через державний кордон України, шляхом надання засобів та усуненням перешкод, вчиненого щодо кількох осіб. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк до семи років.
Слідство у справі триває, повідомили у ГУ НП ЗАкарпаття.
Нагадаємо, “Максимум мікроавтобус”: начальник Закарпатської митниці заявив, що може дозволити контрабанду (ВІДЕО).
- 219 роздали: у нічних клубах продовжують ловити призовників та вручати їм повістки
- На Закарпатті з вікна багатоповерхівки випала дівчинка
- “Щоб вони обісрані пішком тікали з землі нашої”: Звернення воїна із Закарпаття стало сенсацією у мережі (ФОТО)
- ПриватБанк починає чергові виплати: кому чекати гроші на картку
- Окупанти вбили ще двох бійців із Закарпаття (ФОТО)
Додайте коментар