У Карпатах стався вибух: є жертви та багато потерпілих (ФОТО)

Ввечері 15 вересня на полонині “Під Берди” поблизу села Вороненка, що на Івано-Франківщині, відпочивали 12 туристів. І них двоє – діти.

Вони розпалили багаття, під час чого стався вибух невстановленого походження. Внаслідок загинули 2 особи, 3 особи травмовано та 1 особа отримала контузію.

Сьогодні зранку травмованих осіб транспортовано до підніжжя гори, передали медичним працівникам та госпіталізували. 

Для надання допомоги постраждалим від ГУ ДСНС в Івано-Франківській області залучено 10 одиниць техніки та 38 чоловік особового складу та 10 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки від ГУ ДСНС в Закарпатській області.

Для надання допомоги постраждалим негайно залучили рятувальників Івано-Франківської області. О 00:15 16 вересня додатково для надання допомоги залучили рятувальників пошуково-рятувального відділення села Лазещина ГУ ДСНС у Закарпатській області, а також рятувальників ГПРВ села Ясіня та ГПРЧ міста Рахів.

Вибух у Карпатах

Нагадаємо, на Закарпатті водія, що переїхав хлопчика, покарали штрафом (ФОТО).

1 Коментар

  1. Карпати кишать вибухо-небезпечними предметам двох світових воєн.Через нещасливий збіг обставин,багаття могло бути розкладено у місці,де з тих часів знаходився снаряд,бомба,міна чи щось схоже.Думаю,що сапери ,по залишках від вибуху,зможуть встановити,що там шарахнуло

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*