У Львові розгорнуть п’ять госпіталів для пацієнтів з COVID-19

Додаткові госпіталі будуть розгорнуті на базі львівських лікарень. Вони забезпечать 366 ліжок.

Влада Львова вирішила розгорнути додаткові госпіталі для COVID-пацієнтів. Це пов’язано з великою кількістю госпіталізованих, повідомив мер міста Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, за останню добу в Львові госпіталізували 79 осіб. Виписали з лікарні 46. Всього на лікуванні перебувають 652 хворих, більшість з них потребують забезпечення киснем.

“Таку динаміку ми спостерігаємо вже другий тиждень. З кожним днем ​​кількість важких хворих збільшується, а запас ліжок зменшується. І це відбувається дуже швидко. Сьогодні міська комісія з надзвичайних ситуацій затвердить кількість і місце розташування госпіталів, які будуть розгорнуті на базі наших поліклінік”, – розповів Садовий.

Він уточнив, що на першому етапі планується розгорнути п’ять госпіталів на 366 лікарняних ліжок.

“На першому етапі плануємо залучити 366 ліжок: амбулаторне відділення, яке розташоване у 8-й лікарні – 36 ліжок; 2-ге поліклінічне відділення на вул. Мазепи – 150 ліжок; 4-та поліклініка на вул. Червоної Калини – 60 ліжок; 2-га поліклініка на вул. Симоненка – 70 ліжок; 10-а клінічна лікарня на вул. Бой-Желенського – 50 ліжок”, – уточнив Садовий.

Нагадаємо, після щеплення від Covid-19 захворів головний санлікар України Ляшко (ДОКУМЕНТ).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*