У лютому закарпатці придбали 80 нових автомобілів (РЕЙТИНГ)

Минулого місяця в Ужгороді та Закарпатській області загалом зареєстрували 80 нових авто. Сума покупок становила 2,6 млн доларів.

Найпопулярнішим брендом був Skoda–14 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у лютому. Крім них попитом користувалисьToyota, Kia, Renaultі Audi, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей найчастіше купували кросовериToyotaRAV4.Ця модель покрила 9% від кількості усіх проданих автомобілів у лютому. Також середжителів регіону були популярними Kia Sportage і Skoda Octavia.

Понад 80% зареєстрованих автомобілів були кросоверами. Дизельними силовими агрегатами були обладнані 26% зареєстрованих авто, а середній об’єм двигуна становив 2 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 70%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у лютому, перевищила 32 тис. доларів.

Загалом минулого місяця в Україні зареєстрували 6 300 нових авто. Сума покупок становила 200 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Понад 850 таких нових автомобілів отримали реєстрацію минулого місяця. Найдорожчими автомобілями минулого місяця стали Aston Martin DB11 і DBX, Bentley Flying Spur, вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів. Також у лютому зареєстрували по два BMW 8-Series і Porsche 911 (145 і 195 тис. доларів відповідно).

Нагадаємо, що відомо, які автомобілі найчастіше заарештовують в Україні (РЕЙТИНГ).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*