У Нафтогазі назвали умови зниження ціни блакитного палива

Укргазвидобування повинна більше видобувати і більше давати на ринок на прозорих умовах, рівних для всіх.

Новий глава НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко назвав умови, за яких можливо знизити ціни на газ для населення. При цьому він підкреслив, що підприємство не має наміру відновлювати прямі закупівлі газу в РФ, пише Інтерфакс-Україна

Насамперед, зазначив Вітренко, спільно з Укргазвидобуванням будуть опрацьовані можливості збільшення видобутку, а також буде обговорюватися розвиток ринку. Це, впевнений новий глава Нафтогазу, має привести до зниження вартості блакитного палива. 

“Укргазвидобування повинна більше видобувати і, відповідно, більше давати на ринок – на прозорих умовах, рівних для всіх. Повинен бути рівний доступ до власного ресурсу видобутку, щоб ніхто не міг звинуватити Нафтогаз у монополізмі, щоб діяли чесні правила гри, однакові для всіх” , – вважає Вітренко. 

Він зазначив, що не планується купувати газ у РФ. 

“Йдеться про те, що газ, який Україна купує у європейських компаній, буде дешевшим”, – сказав Вітренко. 

Він нагадав і про діджиталізацію. Ця ініціатива допоможе зрозуміти, скільки українці платять за газ, тобто яка у громадян купівельна спроможність. Також це, вважає Вітренко, допоможе забезпечити легкий механізм адресної допомоги тим, хто її потребує. 

Нагадаємо, Зеленський запропонував ввести мільйонні штрафи за контрабанду: подробиці.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*