У Польщі заявили про “чорний” сценарій пандемії

Посилені карантинні обмеження діятимуть у чотирьох воєводствах і незабаром можуть поширитися на всю Польщу.

Влада Польщі посилилиа карантин через спалах коронавірусу COVID-19 у Мазовецькому і Любуському воєводствах. Про це повідомляє RMF24

Так, з 15 березня, в цих воєводствах будуть закриті торгові центри, готелі, кінотеатри, театри, басейни і фітнес-зали. Крім того, учні 1 – 3 класів навчатимуться в гібридному режимі, проте як саме – стане відомо вже 12 березня. Решта школярів будуть навчатися дистанційно. 

З минулої суботи такі ж обмеження ввели в Вармінсько-Мазурському і Поморському воєводствах. 

“Реалізується чорний сценарій щодо темпів розвитку пандемії. За добу підтвердили 21 тисячу випадків – за тиждень кількість випадків зросла на 7 тисяч, а в динаміці – на понад 30%… У нас стійка тенденція до зростання щоденних захворювань”, – сказав міністр охорони здоров’я Адам Недзельський. 

Він не виключив, що якщо епідемічна ситуація не покращиться, то посилені обмеження поширяться на всю Польщу до Великодня. 

Недзельський зазначив, що швидко зростає навантаження на систему охорони здоров’я. За його словами, зараз у лікарнях перебувають 18 686 пацієнтів з COVID-19. При цьому 1 929 пацієнтів підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Нагадаємо, що багато українців загинули в жахливій автокатастрофі у Польщі.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*