Українці добре зарекомендували себе, як працівники. Попит на їхні послуги зростає з кожним роком.
У Польщі кожна четверта компанія планує працевлаштувати українських громадян протягом року. Про це пише in Poland.
Повідомляється, що ще до пандемії коронавірусу українців наймала на роботу кожна десята компанія, проте тепер попит на мігрантів з України виріс.
“Одна з головних причин зростання попиту – позитивний досвід роботи українців у Польщі”, – повідомляє портал.
Крім того, наголошується, що кожен третій роботодавець з Польщі позитивно ставиться до українських заробітчан. У своїх твердженнях журналісти ґрунтуються на даних соцдослідження “Барометр польського ринку праці”, яке було проведене компанією “Personnel Service”.
При цьому негативно налаштовані до українців усього 8% підприємців.
Нагадаємо, “Стануть відомі доходи всіх українських заробітчан”, – нардеп.

Додайте коментар