У Празі поліцейські «скрутили» чоловіка, який відмовився надіти маску (ВІДЕО)

Співробітники муніципальної поліції Праги зробили зауваження чоловікові, який ішов без маски по вулиці U Sparty. Порушник заявив, що не збирається цього робити, оскільки поблизу немає інших людей.

Він також відмовився пред’явити посвідчення особи і кілька разів спробував піти, ігноруючи вимоги поліцейських. В результаті правоохоронці «скрутили» чоловіка, наділи на нього наручники і респіратор, після чого доставили до відділку. Там 41-річний пражанин пред’явив документи. На нього склали адміністративний протокол, який передали в мерію для подальшого розгляду.

Прес-служба поліції оприлюднила відео затримання, зазначивши, що патрульні лише виконують свою роботу – стежать за дотриманням закону, і ніяк не можуть вплинути на його зміст.

У соцмережах відео викликало неоднозначну реакцію. Одні користувачі похвалили поліцейських за витримку в спілкуванні з неадекватним городянином, інші звинуватили їх в невиправданому застосуванні сили.

Схожий випадок стався напередодні в місті Угерське-Градіште, де правоохоронці затримали чоловіка на очах його 3-річного сина. Батько забирав дитину з дитячого садка і не захотів надіти на вулиці маску.

“Це мій чоловік і трирічний син. Чоловік не був агресивним, а просто не хотів одягати маску. Якщо когось цікавить, де в той момент була мати, то я працювала в ковідном відділенні і дбала про пацієнтів, підключених до ШВЛ”, – розповіла в соцмережах дружина затриманого. 

Поліція поки ніяк не прокоментувала те, що трапилося. Мер міста Станіслав Блага пообіцяв розібратися в ситуації.

Відзначимо, що діють карантинні заходи наказують жителям Чехії безперервно носити на вулицях як мінімум звичайні медичні маски. У громадському транспорті, магазинах, державних установах та інших місцях великого скупчення людей, необхідно носити респіратори FFP2 чи інші засоби аналогічного рівня захисту. 

Нагадаємо, президент Чехії хоче відставки глави МОЗ за недовіру до російського ”Супутника”.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*