У Росії зробили заяву щодо пересування військової техніки

Підрозділи 1-ї танкової армії Західного військового округу РФ повернулися до Нижегородської області, стверджують у Москві.

 Перші підрозділи російських військ, задіяних у численних навчаннях, вже прибули на свої бази. Про це повідомив офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ”Тероризм не знає кордонів”: у ОДА розповіли про те, що відбувається на Закарпатті

“Сьогодні військові ешелони з важкою військовою технікою підрозділів Південного військового округу, які відпрацьовували завдання на полігонах у Криму, перекинуті залізничним транспортом на відстань понад півтори тисячі кілометрів у пункти постійної дислокації в Чеченській республіці та в республіці Дагестан”, – сказав він. 

За словами Конашенкова, залізничні ешелони з бронетехнікою підрозділів 1-ї танкової армії Західного військового округу, які виконували навчально-бойові завдання на полігонах у Курській та Брянській областях, прибувають у свої військові гарнізони у Нижегородській області. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Є 24 години”, – Зеленський зробив резонансну заяву

“Підрозділи матеріально-технічного забезпечення Західного військового округу, які відпрацьовували завдання на полігонах у Курській області, здійснивши марш на відстань понад 700 км, сьогодні вночі прибули до пункту постійної дислокації до Дзержинська Нижегородської області”, – уточнив він. 

На цьому тижні в Міноборони РФ повідомили, що підрозділи Західного та Південного військових округів розпочинають повернення з навчань до пунктів базування. Згодом з’явилося відео виведення бронетехніки через Кримський міст.

Нагадаємо, що посеред закарпатського села помітили кілька вертольотів (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*