У Словаччині більше довіряють російському “Спутнику V”, ніж AstraZeneca й Moderna – опитування

Вакцинація російським препаратом “Спутник V” прийнятна приблизно для того ж числа жителів Словаччини, що і препаратом Pfizer/BioNTech.

Про це свідчать результати соціологічним опитуванням, проведеного в лютому, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Euractiv.

Близько 55% респондентів заявили, що вони готові пройти вакцинацію з Pfizer/BioNTech, в той час як приблизно 35% відкинули американо-німецьку вакцину.

Опитування також показало, що російський “Спутник V” є другою найбільш прийнятною вакциною для словаків, випереджаючи вакцини AstraZeneca і Moderna: 53% словаків проголосували за вакцинацію нею, а 35% заявили, що виступають проти її використання.

За словами прем’єр-міністра Ігоря Матовича, ці результати показують, що купівля російських вакцин змінює правила гри, коли мова йде про коливання населення з приводу вакцинації.

У Словаччині поки неможливо обирати вакцину. “Спутник V” ще не отримав дозволу від Європейського агентства з лікарських засобів (EMA).

Хоча минулого тижня міністр охорони здоров’я Марек Крайчий надав екстрений дозвіл на російську вакцину, її використання ще не почалося.

Нагадаємо, що закарпатський журналіст розповів про жорсткий карантин у сусідній Словаччині.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*