У Високих Татрах відкрили лижний сезон, але туристів обмаль (ФОТО)

Словацький гірськолижний курорт Штрбське Плесо у Високих Татрах відкрив свої перші траси у суботу. Нею вже користувалися десятки лижників, як досвідчених, так і тих, хто вперше став на лижі.

Погода наразі сприятлива для відпочинку. Однак туристів поки що обмаль.

І звичайно, як любителі лиж, так і співробітники центру намагаються дотримуватися всіх профілактичних заходів якомога суворіше. Йдеться про прикриття дихальних шляхів, дотримання відстані, дезінфекції. Всі закуски та напої видаються у кафе лише через вікно.

У Словаччині сподіваються, що зимовий туристичний сезон 2020/2021 таки буде врятовано. І більшість турбаз таки не збанкрутіють.

На Закарпатті багато великих готелів навпаки закриваються на зиму, залишаються лише малі, хоча і там скорочують персонал.

“Великі готелі та санаторії мають і великі проблеми: починається зима, просторі приміщення треба опалювати, і коли клієнтів мало, то це дуже невигідно. Якщо в готелі на 100 місць живе тільки 10 людей — працювати в такому випадку нема сенсу. Тому знаю, що багато великих готелів зараз приймають рішення закритися до квітня: перечекати зиму. Є так само заклади, які вже виставлені на продажу власниками”, – каже закарпатський травел-блогер Віктор Стинич у великому матеріалі “Укрінформ” щодо перспектив зимового відпочинку на Закарпатті.

Нагадаємо, що неподалік від Закарпаття знайшли рідкісну кельтську статуетку.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*