У Зеленського розповіли про карантинні виплати підприємцям

В Україні підприємцям, які зупинили роботу через локдаун, планують виплачувати компенсації. Найімовірніше, ФОПам знову виплатять 8 тисяч гривень.

Уряд вже отримав доручення розробити механізми виплат компенсації підприємцям. Влада запевняє, що підтримає місцевих підприємців із червоних зон, які вимушено припинять свою діяльність. Про це повідомляє Офіс Президента.

Усі розуміють, як важко сьогодні бізнесу, і президент наполягає, що зараз, у тяжкі часи, підтримка підприємців недостатня. Тому ми разом з представниками місцевої влади повинні посилити цю підтримку для спрощення життя людей, – сказав Андрій Єрмак.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко підкреслив, що заходи розроблятиме центральна влада спільно з місцевою.

За словами Юлії Свириденко, для підтримки підприємців можна використати механізм, що вже показав ефективність у грудні 2020 року. Йдеться про карантинні виплати за допомогою “Дії”.

Буде можливість подати заявку на порталі “Дія” і гарантовано отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тисяч гривень, – повідомила вона.

Крім того, планують, що місцева влада додасть до суми державної допомоги гроші з місцевого бюджету.

На це представники місцевої влади висловили підтримку. Втім, зауважили, що ОТГ мають різні можливості та вже сформовані бюджети.

Важливо! Наразі у червоній зоні карантину 9 регіонів: Одеська, Миколаївська, Київська, Сумська, Львівська, Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська області.

Нагадаємо, у Зеленського запевнили в безпеці CoviShield.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*