У ЗСУ розповіли, кого мобілізують в першу чергу (ВІДЕО)

Попри те, що наразі, за словами Залужного, у ЗСУ вистачає людей, воєнний стан та загальну мобілізацію ніхто не відміняв.

Те, кого мобілізують в першу чергу, цікавить банатьох українців. Тож першочергово призивають тих, хто вже мав досвід участі у бойових діях, а також звертають увагу на спеціальності, які необхідні у той чи інший момент. Про це розповів на брифінгу начальника управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бахмут палає, він вже нагадує Маріуполь”, – боєць ЗСУ Сазонов (ФОТО, ВІДЕО)

Зокрема йдеться про військових з АТО чи ООС. Також відповідаючи на питання “кого мобілізують в першу чергу”, він зазначив, що мобілізації підлягають і ті, хто не проходив військову службу, але з обов’язковим навчанням мінімум на місяць.

“Призиваємо в першу чергу тих, хто вже має досвід проходження військової служби, а краще ще досвід участі в АТО або ООС. Також призов йде і громадян, які не проходили військову службу, але ця категорія громадян в обов’язковому порядку направляється на навчання, мінімальний термін – 1 місяць, а далі в залежності від складності спеціальності, цей термін може бути набагато більшим”, – розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як довго росія може атакувати Україну ударами з неба: генерал шокував відповіддю

Він також наголосив, що наразі практично всі спеціальності потрібні для комплектування ЗСУ та інших формувань.

“Звичайно, що у відсотковому співвідношенні більше ми призиваємо загальновійськові спеціальності – стрільців, танкістів, але не можна сказати, що нам не потрібні такі спеціальності, як зв’язківці, шифрувальники тощо. Потреба є у абсолютно всіх спеціальностях, але деяких ми призиваємо більше, деяких менше”, – резюмував Горбач.

Нагадаємо, що молодий закарпатець віддав своє життя за Україну (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*