Учні закарпатської школи перемогли у всеукраїнському конкурсі відео-зарядок (ВІДЕО)

Учні Королівської ЗОШ №1 перемогли в номінації «Найкреативніша школа» у всеукраїнському конкурсі відео-зарядок.

Королівська ЗОШ №1 стала однією з півтисячі учасників з різних куточків України, котрі взяли участь у всеукраїнському конкурсі відео-зарядок «The best Fun up JuniorZ».

Метою конкурсу було підвищити інтерес учнів до рухової активності та здорового способу життя через впровадження нового вигляду фізкульт-активностей. А також виявити найкращих учителів-активістів і стимулювати їх застосовувати у позакласній роботі нових форм спортивно-масової роботи.

Приємну новину про успіхи своєї команди повідомив учитель фізкультури Королівської ЗОШ №1 Анатолій Яковлєв.

«Я щиро вдячний долі за змогу навчати наших дітей. Ви молодці! Ми на правильному шляху.

Звертаюсь до батьків: приділяйте більше часу своїм дітям ,спілкуйтесь, пояснюйте, розбирайте по дрібницях кожен прожитий момент та ситуацію, питайте про їхні емоції та почуття, їм бракує вашої уваги, вони у вас чудові!!!

Особливо вдячний учням які приняли участь в цьому заході. Ви надпотужні!!!», – коментує викладач успіхи своїх вихованців.

Відео-руханку для конкурсу допомогли підготувати фітнес-інструктори із зумби та степ-аеробіки Людмила Приходько та Євгенія Фірсов, а також учениця 10-ого класу Васько Ніколетта.

Участь у челенджі взяли учні 5-ох класів:
– Довбак Златослава, Медьері Ванесса, Лемак Дарина, Федак Альбіна, Фольовка Оксана, Світлик Артем, Ряшко Валерія і Філей Іванна із 5-ого класу;
– Регецій Крістіна, Баник Крістіна, Талабірчук Софія, Батин Аделіна, Кость Крістіна, Кочіш Кароліна і Товт Ельвіра із 7-ого класу;
– Решетар Беатріса і Мільчевич Жонетт із 8-ого класу;
– Васько Ніколетта, Стрижак Софія, Карпюк Аліна, Стасишин Богдана і Шаркань Тімея із 10-ого класу;
– та Кочіш Тетяна із 11-ого класу.

«Друзі! Користуйтесь відео-руханкою та починайте ранок саме з неї, під музику і з хорошим настроєм!))))», – запрошує Fun up-команда найкреативнішої школи України.

Нагадаємо, що на Закарпатті реставрують найдревніший храм (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*