Угорщина нині повторює помилку Другої світової, коли стала на сторону зла, – політолог

Угорщина знову повторює помилку, як і в часи Другої світової війни, коли стала на сторону зла. Це шлях в один кінець – вони обов’язково програють.

Про це розповів український політолог Микола Давидюк. За його словами, Угорщина знову повторює свою помилку, яку вона вже робила наприкінці 30-х – 40-х років ХХ століття – обирає сторону зла. Тоді вони сильно поплатилися: віддали частину території, яку перед тим загарбали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін має дедлайн у війні проти України – військовий експерт

Вони зараз знову повторюють помилку – стають на сторону зла. Я їх хочу розчарувати, вони програють. Не може вигравати зло, коли проти нього об’єднуються всі добрі, нормальні, чесні країни. А Україну підтримують саме такі, – наголосив Давидюк.

Позиція угорської влади – це меседж слабких політиків

Влада Угорщини в черговий раз демонструє, що їм байдуже до чужого горя. Давидюк наголошує, що це риторика слабких людей. Лідерство у світі зараз належить таким як українці – нам небайдуже чуже горе. Адже ми готові навіть під час війни, до прикладу, допомагати іншим державам своїм зерном, щоб там не було голоду.

За словами Давидюка, Орбан – справжній боягуз. Він ховається за популізмом, страхами населення та мріями відібрати чужі землі. Такий шлях не приведе ні до чого доброго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Путіна обговорюють ядерний удар по Україні – ОП

Політолог наголошує, що його не здивувала заява Орбана. Адже нічого іншого від нього не чекав. Він завжди намагається підіграти путіну, щоб отримати певні політичні бонуси або ж гроші чи “смердючий російський газ”. Але, як тільки над ним нависає загроза скорочення європейського фінансування, то Орбан одразу стає проукраїнським.

Від Угорщини не варто очікувати особливих сентиментів. Звісно, ми маємо бути вдячні їм за певну допомогу. Але водночас треба розуміти, що частина угорців та Орбан з компанією буквально підтримують путіна.
Але все-таки потрібно лишати місток для можливої кооперації, бо нам потрібні додаткові шляхи для завезення зброї в Україні та інші додаткові можливості, які може дати ця країна. Навіть з такої поганої ситуації можна буде отримати деякі гарні позитивні моменти, – зазначив Давидюк.

Нагадаємо, що Арестович розповів, що пишуть в секретних документах Росії про ядерний удар.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*