Угорщина заявила, що Україна забруднює Тису сміттям

В цьому році в річку Тиса потрапило 1500 метрів кубічних відходів українського і румунського походження, заявили в Будапешті.

Українського сміття в річці Тиса стало більше останнім часом, повідомив посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто. Про це в четвер, 25 березня, пише Радіо Свобода

За словами дипломата, тільки за перші два місяці 2021 ріку в Тису потрапило 1500 метрів кубічних відходів українського і румунського походження, тоді як раніше така кількість сміття фіксувалася протягом року. 

“Відходи українського походження потрапляють в річку двома шляхами: з одного боку, безпосередньо з України в річку Тиса, а з іншого боку, через річки Латориця і Борог з боку Словаччини. Через високий рівень води компетентні угорські водні органи змогли виловити тільки 70% сміття, решта продовжило свій рух  річкою”, – говорить посол Угорщини в Україні. 

Він звернув увагу, що наприкінці січня угорська громадська організація “Кубок ПЕТ” через забруднення річки Латориця звернулася до голови Закарпатської ОДА з проханням допомогти в ліквідації бар’єру відходів, “втім, активісти відповіді не отримали”. 

Нагадаємо, угорець зняв фільм про проблему відходів на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*