Україна сенсаційно виходить в 1/4 чемпіонату Європи

Збірна України в овертаймах обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в своїй історії вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу.

Матч пройшов у вівторок 29 червня у шотландському Глазго.

Гра проходила в позиційній боротьбі і без надпотужних швидкостей. На 27-й хвилині Україна повела в рахунку. Після ідеаального пасу від Ярмоленка Олександр Зінченко ударом в один дотик відправляє м`яч у сітку воріт збірної Швеції – 1:0. Скандинави відразу відповіли небезпечним ударом зі штрафного від Себастьяна Ларссона і Георгій Бущан відбиває м`яча на кутовий.

На 97-й хвилині збірна Швеції залишається в меншості. Маркус Даніельсон заїхав жорстоко прямою ногою в коліно Артему Беседіну. Після перегляду ВАР рефері Даніель Орсато показує захиснику шведів пряму червону картку. Беседіна, який зазнав ушкодження замінив Віктор Циганков.

У заключному овертаймі Україна зуміла дотиснути Швецію. На 120-й хвилині після подачі від Зінченка з флангу Артем Довбик ударом головою пробиває Ольсена – 2:1.

Україна пробивається до чвертьфіналу ЧЄ-2020, де 3 липня в Римі гратиме з Англією.

Нагадуємо, юні закарпатці вибороли нагороди на міжнародному фестивалі спортивного бального танцю (ФОТО)