Українцям дадуть знижку на газ: що для цього необхідно зробити до 30 червня

До 30 червня 2022 року українці, які отримали нового постачальника газу – компанію “Нафтогаз України” – мають змогу отримати знижку на блакитне паливо.

У травні понад 8 мільйонів дворогосподарств отримали нового постачальника. Блакитне паливо із вказаного числа “йде” від Нафтогазу, оскільки газзбути не змогли виконувати умови НАК щодо забезпечення населення газом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці платитимуть за газ за “нафтогазівським” тарифом: названа ціна

Тариф на газ для населення під час війни становитиме 7,96 гривень за метр кубічний. Плюс потрібно заплатити вартість транспортування. Але, як було анонсовано, нові клієнти Нафтогазу мають змогу отримати знижку в розмірі 1%.

Щоб мати знижку, необхідно:

  • оплатити послугу в особистому кабінеті на сайті https://my.gas.ua/ або в чат-боті @GASUA_bot (Telegram);
  • зробити це потрібно не пізніше 30 червня 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ОП розповіли про ціни на газ для населення на період війни

Нагадаємо, споживачі почали отримувати нові рахунки за газ. Опалити їх потрібно вже за новими реквізитами, які надав Нафтогаз. Укрпошта почне доставляти паперові версії платіжок вже із 25 червня. До того часу здійснити перерахунок за спожиту послугу можна в особистому кабінеті на my.gas.ua та через згаданий телеграм-бот.

Сьогодні ж голова Мінрегіону Олексій Чернишов попередив українців, що прийдешня зима буде надскладною. Він зазначив, що в оселях буде холодніше. Водночас і заспокоїв, опалювальний сезон розпочнеться вчасно, а тарифи не зростатимуть.

Нагадаємо, Газпром продовжує знижувати український транзит газу.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*