Українцям дадуть знижку на оплату газу: скільки можна отримати закарпатцям

Війна в Україні призвела до суттєвого зниження рівня життя громадян.

На тлі загального зубожіння чутки про ймовірне зростання тарифів на комунальні послуги додають українцям ще менше оптимізму. Проте, для певної категорії громадян передбачена знижка на оплату газу. Про знижки на оплату комунальних послуг пише видання znaj.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережею шириться страхітлива інформація про військового із Закарпаття – ЗМІ (ФОТО)

У Пенсійному фонді повідомили, що є категорії громадян, які можуть розраховувати на знижку на оплату газу.

Отже, отримати знижку можуть громадяни, у помешканні яких є газова плита та централізоване гаряче водопостачання за умови, що витрачається не більше 3,3 куб. м. газу на людину. Якщо ж у помешканні наявна тільки газова плита та відсутнє як централізоване гаряче водопостачання, так і газовий водонагрівач, то сім’я може отримати знижку на оплату споживання в обсязі не більше 5,4 кубометра газу на кожного члена домогосподарства в місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’яний експатрульний вчинив карколомну ДТП (ФОТО)

У разі, якщо сім’я користується і газовою плитою, і газовим водонагрівачем, їй потрібно не перевищувати ліміт в 10,5 кубометра на особу, аби можна було розраховувати на відшкодування за весь спожитий газ.

Пільги на оплату газу гарантуються чинним законодавством. Варто зазначити, що для отримання пільги у 2023 році дохід сім’ї не має перевищувати 3,76 тис. грн на особу, що проживає у помешканні. Відсоток від нарахувань за газ що відшкодовується державою залежить від категорії громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До 1 травня: озвучено важливе попередження для українців

Отже, на 100% відшкодування можуть розраховувати мешканці сільської місцевості, які працюють у місцевих музеях або закладах культури. Аналогічна знижка передбачена і для колишніх працівників сільських медустанов, бібліотек та закладів освіти.

Половину нарахувань за газ держава відшкодовує сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, багатодітним сім’ям, учасникам війни та жертвам нацистських переслідувань.

Громадяни, які мають статус дитини війни, можуть розраховувати на відшкодування плати за газ у розмірі 25%.

Нагадаємо, що на Закарпаття знову прийшла похоронка з війни: відомо ім’я Героя (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*