Україну облетіла новина про вручення повісток просто на пляжі (ФОТО)

Україну облетіла новина про те, що військові вручали повістки до військкомату відпочивальникам призовного віку на пляжі в Одесі.

Перевірку на 12 станції Великого Фонтану в Одесі розпочали патрульні поліцейські. Вони проводили роз’яснювальні бесіди із відпочивальниками, які попри заборону засмагають на пляжах та купаються в морі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті роздають повістки прямо у басейнах на базах відпочинку (ВІДЕО)

Україну облетіла новина про вручення повісток на пляжі

Як розповів старший лейтенант поліції Олександр Терентьєв, подібні рейди правоохоронці проводять щодня, останнім часом кількість порушників зменшилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бичари свої яйця полоскають”: Закарпатці у мережі обговорюють вручення повісток у басейнах (ВІДЕО)

“Найбільш дивує, коли жінки з маленькими дітьми не реагують на зауваження. Не дивлячись на те, що були вже неодноразово випадки, що люди підривалися на мінах”, – сказав він.

Речниця Патрульної поліції Одеської області Алла Марченко повідомила, що люди постійно зривають заборонні стрічки на пляжах та проходять на заборонену територію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні триває мобілізація без жодних хвиль: Яка наразі процедура вручення повісток

Україну облетіла новина про вручення повісток на пляжі в Одесі

“Ми з одного пляжу повертаємося до першого, з першого до другого, до третього і це така постійна робота виховна. У людей є свої аргументи, що вони хотять відпочивати, та ми кажемо, що відпочивати будемо разом, але тільки після перемоги коли буде безпечно для всіх нас”, – зазначила речниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вручення повісток на пляжі в Одесі

Пізніше до рейду долучилися військові. Чоловікам призовного віку вони вручили повістки із запрошенням з’явитися у віськкомат.

Одну із таких отримав В’ячеслав.

“Я за загородження не заходив. Я думаю, що міни ставлять дуже далеко звідси, мінувати зараз пляжі немає сенсу”, – вважає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевірка на блокпостах: чи законні огляд речей, перевірка телефону, вручення повісток

Вручення повісток на пляжі в Одесі

Відпочивав біля моря разом зі своїм сином Євген. Йому тепер також необхідно з’явитися у військкомат. Чоловік запевнив, що нічого не порушував.

“Я прийшов, показав дитині 15-20 хвилин, він не був у цьому році на морі і пішли б далі гуляти узбережжям”, – сказав він.

Нагадаємо, що у Генштабі прокоментували вручення повісток на вулиці.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*