Уряд Чехії продовжив надзвичайний стан: відомо чи на довго

Заходи проти поширення коронавіруса будуть продовжені в нинішньому вигляді до закінчення дії надзвичайного стану, яке, згідно з п’ятничного рішення Палати депутатів, буде діяти до неділі, 11 квітня. 

Однак для людей, які відвідують пасхальну службу в четвер, п’ятницю і суботу, повинно бути виключення з комендантської години. Про це заявив міністр охорони здоров’я Ян блатні на прес-конференції після засідання палати. Він також заявив, що заборона на пересування між районами і заборона на вихід в нічний час закінчиться з закінченням дії надзвичайного стану. Про ц повідомляє https://aroundprague.cz.

«Відразу після Великодня заходи будуть переглянуті. Ті, що були головною причиною сьогоднішньої дискусії, – обмеження на пересування між районами та обмеження на вихід в нічний час – будуть діяти найпізніше до закінчення надзвичайного стану », – сказав блатних.

Перед Великоднем також повинна бути введена нова структура протиепідемічної системи PES.

Міністр також нагадав, що найближча можлива дата повернення деяких учнів в школу – понеділок, 12 квітня.

Відразу після закінчення п’ятничного засідання Палати депутатів уряд продовжив надзвичайний стан, схвалене нижньою палатою, до 11 квітня. Без узгодження з Палатою депутатів надзвичайний стан закінчилося б у неділю, 28 березня. 

Більшість обмежень пов’язане з надзвичайним станом, включаючи обмеження на пересування людей. Лідерам опозиції особливо не подобається заборона на відвідування власних дач і котеджів, якщо вони знаходяться в іншому районі.

Надзвичайний стан в Чеській Республіці постійно діють з 5 жовтня минулого року. Якщо поточний ПП закінчиться 11 квітня, то воно триватиме більше півроку. Навесні минулого року ПП тривало 66 днів.

Нагадаємо, у Празі орендували розкішний готель для хворих на COVID безхатьків.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*