Уряд Словаччини виділив більше 5 мільйонів євро на візит Папи Римського

Близько 5,4 млн євро виділив уряд Словаччини на забезпечення візиту Папи Римського Франциска.

Для забезпечення безпеки понтифіка будуть залучені 1,3 тисячі військових, які допомагатимуть поліції. Триденна поїздка Франциска в Словаччину запланована на 12-15 вересня. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Одну з найвищих субсидій (майже 487 000 євро) отримає Пряшівська греко-католицька архієпархії, насамперед для забезпечення літургії перед ратушею у Пряшеві.

Також понад 780 000 євро надійде для римо-католицької церкви та Братиславської архієпархії для забезпечення літургії в Шаштіні. Друга найбільша сума надійде до Кошицької архієпархії (понад 640 000 євро) – для технічної підтримки літургій на стадіоні «Локомотив» та у Луніку IX.

Це перший візит глави католицької церкви в країну. Тут раніше тричі побував Папа Римський Іоанн Павло II – в 1990, 1995 і 2003 роках.

У грудні 2020 року президент Словаччини Зузана Чапутова запросила Папу Римського відвідати країну.

Тільки повністю вакциновані від коронавірусу люди зможуть відвідати зустріч з Папою Римським Франциском.

Папа Римський спочатку на кілька годин завітає до Угорщини, а потім проведе три дні у Словаччині з 12 по 15 вересня. Окрім трьох найбільших словацьких міст (Братислави, Кошице, Пряшева), він також відвідає найбільший ромський табір Лунік IX біля Кошице.

Нагадаємо, у Словаччині водія оштрафували на 145 євро за викинуте на узбіччя сміття (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*