В Іршавському ліцеї №2 відсвяткували випускний

3 липня 2021 року урочистою ходою випускники ЗЗСО Іршавського ліцею №2 пройшли центральними вулицями міста та поклали корзини квітів до пам’ятного знаку Захисникам України, Героям Небесної Сотні і загиблим в АТО – Іршавська міська рада.

Після покладання квітів випускники разом з батьками, друзями і знайомими, зібралися на центральній площі, де на них чекала найприємніша мить – випускний бал. Кращим випускникам вручили золоті та срібні медалі, грамоти.

Закінчилося свято традиційним вальсом випускників зі своїми батьками.

Нагадуємо, запроваджено автоматичне списання боргів з рахунків закарпатців: деталі

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*