В одній з ОТГ Закарпаття встановили камери спостереження у місцях масового скупчення людей (ФОТО)

Проект «Безпечна громада – безпечна Україна», що був ініційований та реалізується Довжанською сільською радою, майже завершено.

Про це повідомила Довжанська об’єднана територіальна громада.

”Камери розташовані біля закладів освіти, а також на небезпечних ділянках дороги та біля пішохідних переходів, у визначених місцях сіл Довге, Приборжавське та Липецька Поляна з єдиним центром управління та спостереження. Хочеться зауважити, що система відеоспостереження забезпечує нагляд за об’єктами, вулицями, місцями масового скупчення та перебування людей, з наданням доступу до архіву відеоматеріалів органам внутрішніх справ”, – йдеться в повідомленні.

Враховуючи кількість правопорушень, які вчиняються у громадських місцях та залишаються не розкритими, метою даного Проекту є також підвищення ефективності роботи органів внутрішніх справ щодо забезпечення громадського правопорядку та профілактики злочинності на території нашої громади, а також посилення взаємодії між органами місцевого самоврядування та органами внутрішніх справ.

”Встановлені камери відеоспостереження допоможуть не тільки запобігти злочину завдяки візуальному контролю, а й притягти зловмисників до відповідальності за допомогою задокументованої відеореєстратором інформації”, – додає Довжанська ОТГ.

Нагадаємо, що відомо прізвища старост населених пунктів Довжанської ОТГ.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*