В топ 10 найбільших контрабандистів, проти яких ввели санкції, потрапили закарпатці (СПИСОК, ФОТО)

Один з Ужгородського району, інший – з колишнього Виноградівського.

Список імен топ-10 контрабандистів, проти яких рішенням РНБО від 2 квітня запроваджені санкції, з’явився з розпорядженні “Дзеркала тижня”. Повідомляється, що їхні рахунки і майно заблоковані.

Серед контрабандистів опинились і два закарпатці – Валерій Пересоляк та Орест Фірманюк.

Валерій Пересоляк – президент і власник ФК “Минай”. Багато років працював на митниці, остання посада перед звільненням – заступник начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС. Проживає в селі Минай, Ужгородського району.

Валерій Пересоляк на фото зліва

Орест Фірманюк – уродженець Виноградова Берегівського району. Офіційно власник столичних ТОВок “Валгер груп” та “Бізнес-111”, неофіційно – куратор та вигодоотримувач групи компаній “Твоя логістика”, організатор “сірих” митних схем та один з ключових гравців на ринку контрабанди товарів господарської групи і тканин. “Працює” на Одеській митниці та в аеропорту “Бориспіль”. Значиться на сайті “Миротворця”, де оприлюднюється інформація про підприємців, котрі співпрацюють з серапатистами ОРДЛО.

І першийі другий – неодноразово ставали фігурантами антикорупційних журналістських розслідувань.

Крім людей зі списку, санкції ввели проти 68 пов’язаних з ними компаній. Окремо під санкції попали 11 російських компаній.

Також відомо, що від роботи відсторонено 17 керівників митниць та митних постів на 8-ми митницях України. Усього понад 100 працівників, з яких на Закарпатській митниці – 23 чоловік. Про це повідомляє Держмитслужба.

На малій Батьківщині Ореста Фірманюка у місті Виноградів жартують, що список РНБО далеко не повний. Зокрема, там немає інших гучних імен контрабандистів з колишнього Виноградівського району, які, можливо, саме в цю хвилину переправляють через кордони країни чергову партію контрабанди.

Джерело

Нагадаємо, родина з Іршавщини фурами перевозила до Угорщини контрабандний тютюн (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*