В Ужгороді на набережній Незалежності гілка з дерева впала на відвідувачів кафе. Подія трапилася ввечері 24 червня. З власних джерел Суспільного відомо, що внаслідок падіння дерева травми отримали двоє людей.
Директор Ужгородської міської клінічної лікарні Іван Курах повідомив, що наразі у лікарні знаходиться дівчина з травмою грудної клітки та бедра.
“Є сплошна синя гематома, рвана рана на бедрі. Закрита тупа травма та перелом ребра зліва, скальпірована рана лівого бедра. Стан дівчини — середньої важкості. Вона наразі знаходиться на стаціонарному лікуванні, її життю нічого не загрожує”, — розповів лікар.

Додайте коментар