В Угорщині відкривають готелі та термальні комплекси, незважаючи на “третю хвилю”

В Угорщині готелі, ресторани та оздоровчі спа-центри планують відкриття протягом найближчих тижнів.

І це незважаючи на те, що за словами прем’єр-міністра Віктора Орбана в країні лютує “третя хвиля” Covid-19, яка ще більш небезпечна, ніж попередні через мутацію вірусу.

Голова Угорської асоціації готелів та ресторанів Томаш Флеш заявив, що готелі вже можуть почати приймати щеплених відвідувачів.

Відомий курорт Saliris Resort планує відкриття в квітні, запрошуючи гостей зустрітися з відомими співаками, такими як Адам Сабо або виконавцями угорських “Танців з зірками”. Такі вечірки заплановані на вікенди.

На курорті кажуть, що “якщо надзвичайні обмеження не будуть продовжені, ми проводитимемо заходи згідно з чинними правилами, але якщо ситуація з пандемією цього не дозволить, ми можемо перенести все на більш пізній термін”.

Курорт належить належить найбагатшій людині Угорщини Леврінцу Мейсарошу, другу прем’єр-міністра Віктора Орбана. З огляду на тісні зв’язки з урядом, багато хто припускає, що Мейсарош може щось знати про плани подальших обмежень і не випадково афішує відкриття комплексу.

Однак, нинішня ситуація в Угорщині поки що не дає надії на те, що вже у квітні можна було б організувати великі вечірки. Навіть президент Янош Адер висловив сподівання, що більшість щеплень вдасться зробити до кінця квітня, що дозволить відновити більш-менш нормальне життя в Угорщині у травні.

Так комплекс Budapest Spas здійснив вакцинацію для всіх 200 своїх працівників. І очікує, що відкриття басейнів відбудеться починаючи з 16 березня.

Організація планує звести до мінімуму ризик зараження регулярно дезінфікуючи приміщення та, наслідуючи австрійський приклад, щодо тестування кожного відвідувача на коронавірус.

Також уряд Угорщини ініціював національне опитування щодо можливих сценаріїв зняття обмежень. Тобто чи слід знімати обмеження поступово або різко, чи слід пом’якшувати обмеження для людей, які мають імунітет до вірусу тощо. Участь в опитуванні взяло вже більше 200 000 громадян.

Кількість інфікованих Covid-19 в Угорщині наразі зросла до 432 925 випадків, тоді як кількість померлих – до 15 058. За останні 24 години зареєстровано 4326 нових випадків зараження.

На сьогодні щеплено 685 247 людей, причому 251 691 отримали вакцину вже вдруге.

Джерело

Нагадаємо, що в Угорщині у Тисі знайшли записку, написану 15 років тому у Виноградові.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*