Про це повідомляють угорські ЗМІ.
На автомобільній дорозі М-1, яка веде з столиці Угорщини до Австрії, угорська дорожня поліція зупинила автофургон зі словацькими номерами. В салоні автомобіля, вони виявили 21 мігрантів з Ближнього Сходу, які незаконно намагалися проникнути в країни Західної Європи.
За попередньою інформацією водієм автомобіля був житель Закарпаття, якому зараз прийдеться відповідати згідно з угорським законодавством.
Нагадаємо, на кордоні під час огляду українського мікроавтобуса знайшли понад 120 000 євро готівкою: подробиці (ФОТО).

Додайте коментар