В Україні озвучили нову заяву про виїзд чоловіків за кордон

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович озвучив нову заяву про виїзд чоловіків за кордон.

Він прокоментував просування ініціативи, що розширила б перелік осіб, які могли б виїжджати за кордон в умовах мобілізації. Йдеться саме про виїзд чоловіків за кордон під час воєнного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін урізав виплати для військових

Так, Арестович сказав, що він не ухвалює таких рішень, однак відчайдушно радить це тим, хто такі рішення ухвалює. Про це радник голови ОП розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним.

“Я не ухвалюю таких рішень, але я відчайдушно раджу, в тому числі і через публічний простір, їх ухвалити. Я вважаю, що мобілізація має бути диференційована. Треба забезпечити проходження військовими професіоналами або охочими добровольцями відповідних навчань, підготовки. А людей, які з низькою мотивацією, не хочуть служити і водночас можуть приносити валюту, утримувати свої сім’ї і економіку, такі як моряки, треба випускати (за кордон – ред.)”, – пояснив Арестович.

“Але вирішую не я. І люди, які вирішують, можуть мати більший обсяг інформації і бачити більше, ніж я в цьому випадку. Нема там злодіїв у нас, які сидять і думають “як би так не дати виїхати українцю?” Є якийсь розрахунок. Розрахунки подають військові. Вони обґрунтовують, чому їм треба або не треба. Можливо, вони помиляються. Але тут питання – ми довіряємо своїй армії в цей момент чи ні? Я довіряю”, – зазначив радник голови ОП.

Нагадаємо, що Арестович запропонував відпускати за кордон чоловіків, які не хочуть служити.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*