В Україні розроблено європейські тести для отримання водійських прав

Розроблено понад 250 нових тестових питань до екзаменаційних квитків для складання теоретичного іспиту за прикладом Франції.

Розроблено понад 250 нових тестових питань до екзаменаційних квитків для складання теоретичного іспиту. Про це повідомляє головний сервісний центр МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті сталася аварія: водій в’їхав у будівлю магазину (ФОТО)

Крім того, додано абсолютно новий розділ Панель приладів, розуміння якого потрібне для керування сучасними автомобілями, зазначають у МВС.

Повідомляється, що питання адаптовані до інноваційних рішень європейського формату, наприклад, проаналізовано досвід Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережі АЗС оновили ціни на бензин, ДП та газ

“Адже тут велика увага приділяється підвищенню культури керування в цілому, поєднанню теоретичних та практичних навичок керування, безпеки всіх учасників дорожнього руху та прийняттю рішень у критичних ситуаціях. Зауважимо, кількість жертв ДТП за 2021 рік у Франції вдвічі менша, ніж в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Нові питання доступні за посиланням.

“Тренуйтеся, діліться на своїх сторінках, лайкайте і коментуйте. Жваве обговорення – це краще, ніж однобока критика. А за кермом будьте максимально уважні. Бережіть себе!” – пишуть у сервісному центрі.

Нагадаємо, що водія спецприладами вивільняли з кабіни: на Закарпатті страхітлива ДТП (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*