В Україні скасували ЗНО та ДПА у 2022 році – офіційно

В Україні скасували складання зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022 році.

Відповідний законопроєкт № 7132 ухвалили народні депутати України у четвер, 24 березня. Про це йдеться у Telegram-каналі Верховної Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина зробила важливу заяву щодо безпольотної зони над Україною

“Війна зруйнувала освітній процес, який ще не встиг повноцінно відновитися після пандемії ковіду. У таких умовах скасування ДПА, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (складаються при вступі в магістратуру) буде своєрідним заохоченням молоді до навчання в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Всі відповідні іспити скасовуються лише на 2022 рік. Саме тому цьогоріч абітурієнти зможуть вступити у заклади вищої освіти без результатів стандартних оцінювань та випробувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав закон про конфіскацію майна: подробиці

Зазначається, що таке рішення народні депутати прийняли, зокрема, для того, щоб не наражати молодь на небезпеку, адже російські війська обстрілюють також цивільну інфраструктуру. Також в умовах війни українські заклади освіти не будуть привабливими вступників, тому скасування іспитів допоможе зберегти студентський контингент в країні.

Нагадаємо, що Голова Закарпатської ОВА терміново звернувся до краян.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*