В Україні за новою формулою розмитнені вже понад 17 тисяч автомобілів на єврономерах: найбільше на Закарпатті

Лідерами за кількістю розмитнення авто стали Закарпатська, Київська, Одеська, Чернівецька і Львівська митниці.

 З 15 червня по 31 липня 2021 року в рамках пільгового періоду за новою формулою розмитнені вже понад 17 тисяч “євроблях”. Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби. 

Зазначається, що бюджет поповнився більш ніж на 600 млн грн. 

Лідерами за кількістю розмитнення авто стали: 

  • Закарпатська митниця – 2797 авто;
  • Київська митниця – 1 539 авто;
  • Одеська митниця – 1487 авто;
  • Чернівецька митниця – 1455 авто;
  • Львівська митниця – 804 авто. 

У відомстві нагадали, що з 15 червня 2021 року власники авто на єврономерах мають тимчасову можливість здійснити спрощене митне оформлення своїх транспортних засобів і сплатити меншу суму податків і зборів та інших обов’язкових платежів. 

Нагадаємо, на Закарпатті автомобіль патрульних потрапив у смертельну ДТП: що відомо (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*