Лідерами за кількістю розмитнення авто стали Закарпатська, Київська, Одеська, Чернівецька і Львівська митниці.
З 15 червня по 31 липня 2021 року в рамках пільгового періоду за новою формулою розмитнені вже понад 17 тисяч “євроблях”. Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби.
Зазначається, що бюджет поповнився більш ніж на 600 млн грн.
Лідерами за кількістю розмитнення авто стали:
- Закарпатська митниця – 2797 авто;
- Київська митниця – 1 539 авто;
- Одеська митниця – 1487 авто;
- Чернівецька митниця – 1455 авто;
- Львівська митниця – 804 авто.
У відомстві нагадали, що з 15 червня 2021 року власники авто на єврономерах мають тимчасову можливість здійснити спрощене митне оформлення своїх транспортних засобів і сплатити меншу суму податків і зборів та інших обов’язкових платежів.
Нагадаємо, на Закарпатті автомобіль патрульних потрапив у смертельну ДТП: що відомо (ФОТО).

Додайте коментар