В Україні зареєстрували перший дженерик від COVID-19

Препарат не просто усуває клінічні прояви, а й впливає на патогенез коронавірусу в організмі людини, кажуть у МОЗ.

 МОЗ зареєстрував перший український дженерик японського противірусного препарату Авіган. Препарат Фавіпіравір-Мікрохім виробляє компанія Мікрохім у Рубіжному на Луганщині. Відповідний указ відомства опублікований у п’ятницю, 26 березня. 

Як заявили в МОЗ, Фавіпіравір-Мікрохім успішно пройшов контрольні дослідження в уповноваженій лабораторії на базі Державного експертного центру при Міністерстві охорони здоров’я, а також клінічні дослідження біоеквівалентності.

Відтворений препарат відповідає всім стандартам і протоколам, встановленим МОЗ. 

Відзначається, що у вересні 2020 року японська компанія Fujifilm Toyama Chemical провела клінічні дослідження та отримала докази ефективності використання препарату Авіган для лікування COVID-19 – препарат не просто усуває клінічні прояви хвороби, але і впливає на патогенез коронавірусу в організмі людини. 

Уже в квітні 2020 року оригінальний препарат внесли в перелік ліків для запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Його також внесли у вітчизняний протокол лікування COVID-19. При цьому оригінальний препарат не був зареєстрований на території України, тому купити його було неможливо. 

Нагадаємо, на Закарпатті від коронавірусу вакцинують військовослужбовців.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*