В “Укренерго” повідомили про ситуацію з відключенням електрики

Про ситуацію щодо відключення електрики повідомили в НЕК “Укренерго”.

Станом на 11:00 7 грудня продовжується поетапне відновлення енергосистеми після ракетної атаки. На атомних станціях триває процес завантаження блоків, які відключались через пошкодження електромереж, до планових показників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Молдові впала російська ракета, випущена по Україні: що відомо (ФОТО)

Зберігається складна ситуація на сході країни – ворог вчора ввечері повторно обстріляв одразу кілька об’єктів енергетичної інфраструктури, в той час, як температура в цьому регіоні досягла позначки -17 С. Наразі тривають цілодобові аварійно-ремонтні роботи.

Також ремонтні бригади працюють над ліквідацією наслідків ракетної атаки в Київській та Одеській областях, налагоджують електропостачання регіонів за резервними схемами, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті ввели ще одну заборону: подробиці від ОДА

В енергосистемі все ще зберігається суттєвий дефіцит, всім обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень. 

Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в енергосистемі. Залежно від того, як буде відновлюватись виробництво електроенергії, ліміти на її споживання теж будуть змінюватись, – зазначили в “Укренерго”.

Нагадаємо, що такого ще не було: Нафтогаз оприлюднив важливу інформацію про нові платіжки.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*