В Ужгороді День незалежності зустріли традиційною молитвою за Україну (ФОТО)

Сьогодні, 24 серпня, в Ужгороді о 06:00 годині ранку відбулась традиційна культурно-мистецька акція під час якої зустріли сонце виконанням “Молитви за Україну” та гімном України.

Акцію провів Закарпатський заслужений академічний народний, про це пише Суспільне Закарпаття.

“Цю акцію хор виконує щороку на світанку Дня незалежності України, — розповіла Суспільному художня керівниця хору Наталія Петій-Потапчук.— Аналогів акції немає ніде в Україні. Щороку для Молитви на світанку ми обираємо нове місце в Ужгороді, позначаючи найпривабливіші та найбільш знакові локації нашого старого міста”.

Цього року Наталія Петій-Потапчук запросила до участі в Молитві народний фольклорно-дослідницький гурту “Курінець” із м.Краматорська Донецької області. Під час акції колективи обмінялися короваями, що символізувало дружбу сходу та заходу України.

До акції долучилися також народний артист України Петро Матій, чоловіча хорова капела “Боян” УжНУ, Зразковий вокальний ансамбль “Перлинка” Ужгородської ДМШ ім.П. І.Чайковського, народний вокальний ансамбль “Ужанка”, народний фольклорний ансамбль «Материнка» Оноківської ОТГ, народний камерний хор “Кредо” інтелігенції м.Ужгород, а також заслужений артист України Олександр Куцик, учасники Закарпатської школи моделей «A’Star» та дитячої театральної студії “Бавка”.

Нагадаємо, у Іршаві відбулися урочистості до Дня Незалежності (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*