Інцидент трапився 26 травня, близько 11-ї години, на вулиці Вокзальній, що в обласному центрі.
Як зазначають в Управлінні патрульної поліції Закарпаття, чоловік у стані сп‘яніння з ножем ліг на колію, коли рушав потяг.
Чоловіка забрали з-під потяга та затримали. Адже він міг заподіяти шкоду собі або оточуючим.
На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка з’ясує всі обставини події.

Нагадаємо, що кілька днів тому на Закарпатті потяг збив чоловіка, він помер.

Додайте коментар