В Ужгороді п’яний чоловік ліг під потяг (ФОТО)

Інцидент трапився 26 травня, близько 11-ї години, на вулиці Вокзальній, що в обласному центрі.

Як зазначають в Управлінні патрульної поліції Закарпаття, чоловік у стані сп‘яніння з ножем ліг на колію, коли рушав потяг.

Чоловіка забрали з-під потяга та затримали. Адже він міг заподіяти шкоду собі або оточуючим.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка з’ясує всі обставини події.

Нагадаємо, що кілька днів тому на Закарпатті потяг збив чоловіка, він помер.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*