В Ужгороді завершився фестиваль моновистав (ФОТО)

Виставою «Леді Капулетті» київського театру Володимира Завальнюка «Перетворення» завершився в Ужгороді III Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем».

Авторка драми – Ніна Мазур, постановка Володимира Завальнюка, маму славетної шекспірівської Джульєтти зіграла актриса театру і кіно Ганна Яремчук. Про це повідомила Ужгородська міська рада.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

Театр Володимира Завальнюка існує вже понад два з половиною десятки років у різних організаційних формах і під різними назвами. Його постановки неодноразово здобували визнання глядачів та нагороди престижних міжнародних фестивалів.  

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та квітка

За неймовірну гру Ганні Яремчук сьогодні вручили диплом лауреатки фестивалю заступниця начальниці управління у справах культури, молоді і спорту Ужгородської міської ради Мар’яна Чегіль та театрознавець Олег Зайцев.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Ідейний натхненник і директор «Монологів над Ужем» Михайло Носа подякував усім акторам, режисерам, які долучилися до фестивалю, глядачам, висловив сподівання, що таким же яскравим та успішним буде за рік і наступний – четвертий – фестиваль моновистав.

Нагадаємо, на Закарпатті пройшов фестиваль угорського народного мистецтва (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*