В’язнів з українських тюрем звільняють для участі у війні

Випускають лише колишніх військових, які мають заслуги перед державою.

З місць позбавлення волі та слідчих ізоляторів звільняють колишніх військових, які виявили бажання захищати країну на час воєнного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хімічна атака: СБУ попередила про серйозну небезпеку

Для участі у бойових діях уже випустили комбата «Донбасу» Семена Семенченка та організатора вбивства Катерини Гандзюк Сергія Торбіна. Цю інформацію «Громадському» підтвердив прокурор Офісу генерального прокурора Андрій Синюк.

За словами Андрія Синюка, частина ув’язнених з військовим досвідом виявили бажання допомогти українській армії. З більшістю це питання ще узгоджується. До уваги береться їхній бойовий досвід, заслуги перед державою та щире каяття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усі чоловіки від 18-60 років мають з’явитись до центрів комплектування впродовж доби, – Закарпатська ОДА

Зокрема, вже відправився на бойові завдання засуджений за організацію нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк Сергій Торбін. Також йому дозволили взяти в підрозділ ще з десяток людей, яких він також обрав із нині засуджених.

Також до військових приєднався військовий 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Дмитро Балабуха, засуджений за вбивство цивільного на зупинці, також звільнений на час війни і вже несе службу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У кожний населений пункт заїхали”: у ВР зробили термінову заяву

Окрім цього, заяву на участь у бойових діях написав колишній командир батальйону «Торнадо» Руслан Онищенко та комбат «Донбасу» Семен Семенченко. Але питання щодо них ще узгоджується.

«Питання складне та вирішується на найвищому рівні. Мова йде про велику кількість осіб, які перебувають під вартою та уже відбувають покарання у всій країні», ㅡ заявив прокурор ОГП Андрій Синюк.

Нагадаємо, що Путін лютує: екснардеп РФ розповів всю правду про напад на Україну.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*