В замку Дракули недалеко від Закарпаття проводять щеплення проти Covid-19 (ФОТО)

На території відомого замку Дракули в Трансильванії відкрили пункт вакцинації від коронавірусу.

Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на BBC, у замку використовується брендинг на вампірську тематику, щоб спонукати людей пройти вакцинацію.

Це частина кампанії уряду, спрямованої на те, щоб заохотити більшу кількість румунів зробити щеплення. Уряд країни заявляє, що хоче вакцинувати 10 мільйонів людей до вересня.

Наразі в Румунії – один з найвищих рівнів несприйняття вакцинації в Європі, згідно з опитуванням Globesec. Майже половина румунів кажуть, що не бажають робити щеплення.

Замок Бран сподівається, що його унікальна ініціатива допоможе збільшити кількість проведених щеплень. Щовихідних в травні кожен охочий може з’явитися без попереднього запису, щоб отримати щеплення, а також отримати безкоштовний вхід на виставку середньовічних знарядь тортур.

“Ідея… полягала в тому, щоб показати, як 500-600 років тому в Європі кололи людей”, – сказав інформаційному агентству Reuters директор з маркетингу замку Бран Александру Пріску.

У влади також є сподівання, що ця ініціатива дозволить спонукати більше людей відвідати трансильванський замок, де кількість туристів впала під час пандемії.

Нагадаємо, науковці УжНУ підсумували дослідження замків закарпатського Соляного шляху.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*