На Іршавщині в замку графів Телекі встановлюють світлові просторові інсталяції (ФОТО)

В рамках реалізації проєкту «DovgeCastrumArt»-новий туристичний культурний бренд Закарпаття, триває підготовка локації для встановлення світлових просторових інсталяцій по всьому периметру палацу, що включає підсвітку мурів та 4 веж палацу-фортеці.

Про це йдеться на сторінці Dovge Castrum Art в соцмережі. 

”Наша мета – привернення уваги гостів, туристів до культурної локації та підвищення туристичної привабливості нашого краю.

Разом з професіоналами своєї справи Аспро Рент спеціалістами фірми виробника та проектувальника було проведено випробування різних типів світильників на місті встановлення, а також відповідні розрахунки, завдяки чому вдалося підібрати оптимальні рішення: потрібну кількість світла, світлопередачу та колір світла, оскільки це може вплинути на вигляд окремих об’єктів, фактуру стін, рельєф, тіні, розподіл світла у просторі, загальний дизайн об’єкта та сприйняття замку в цілому”, – йдеться в повідомленні.

Водночас повідомляється, що вже розроблено макет освітлення палацу. Зараз триває підготовка локації, встановлення розмітки для якісного виконання робіт.

Нагадаємо, що казкові світлини зимового Синевиру зачарували мережу.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*