Вандалізм у школі на Тячівщині: що сталося (ФОТО, ВІДЕО)

Інцидент трапився на території Дубівського ЗЗСО. Про це повідомляють у мережі Фейсбук.

Пізніше діжку, вкрадену із території школи, молодики повернули, та вже із запискою, повідомляється у групі Дубове.інфо. 

Нещодавно у селі Дубове, о 12.30, троє невідомих молодиків виламали огорожу на території місцевого ЗЗСО І-ІІ ст.№1 та вкрали звідти 200-літрову бочку.

Також молоді особи  намагалися винести з території бетономішалку, однак не подужавши її,  залишили неподалік. Поряд із цим,  зловмисники розкидали по всій території освітнього закладу будівельний матеріал.

Згодом хлопцям,що викрали бочку, стало соромно і вони повернули її з запискою. Однак огорожу так і залишили пошкоджену.

Нагадуємо, на Тячівщині виявили труп людини: всі подробиці

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*