Інцидент трапився на території Дубівського ЗЗСО. Про це повідомляють у мережі Фейсбук.
Пізніше діжку, вкрадену із території школи, молодики повернули, та вже із запискою, повідомляється у групі Дубове.інфо.
Нещодавно у селі Дубове, о 12.30, троє невідомих молодиків виламали огорожу на території місцевого ЗЗСО І-ІІ ст.№1 та вкрали звідти 200-літрову бочку.


Також молоді особи намагалися винести з території бетономішалку, однак не подужавши її, залишили неподалік. Поряд із цим, зловмисники розкидали по всій території освітнього закладу будівельний матеріал.
Згодом хлопцям,що викрали бочку, стало соромно і вони повернули її з запискою. Однак огорожу так і залишили пошкоджену.

Нагадуємо, на Тячівщині виявили труп людини: всі подробиці

Додайте коментар