Вчитель із Закарпаття загинув на війні: імя та фото Героя (ФОТО)

Щодня на фронті за власну незалежність та сувернітет нашої держави гинуть кращі сини і доньки України.

В боях за звільнення Херсонщини від російських окупантів загинув на війні ужгородець, воїн Закарпатської окремої гірсько-штурмової 128-ї бригади Іван Пайда. Про це повідомив його товариш, ветеран АТО Іван Белецький на сторінці у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залишилась 11-місячна донечка: на війні загинув молодий татусь із Закарпаття (ФОТО)

“Батько двох маленьких дітей. Вчитель. Голова ОСББ. У 2014-му одним з перших став на захист України. Тепер, як і тоді, так само пішов до військомату. Розумний, хоробрий, інтелігентний, патріотичний, приємний в спілкуванні, хоч іноді аж занадто правильний”, – йдеться в дописі.
“Він мріяв і діяв в бік позитивних змін. Хотів збудувати дитячий садок. Такі люди мали створювати майбутнє, змінювати собою стару систему…її Іван страшно не любив”, – написав Белецький.

“Він постійно працював над собою, займався бізнесом, спортом, писав дисертацію, очолював ОСББ, боровся із земельним дерибаном”, — розповів “Суспільному” друг Святослав Бабіля.
“Якщо охарактеризувати Івана одним словом, то справжній. Справжній чоловік, батько, громадянин, воїн. А ще він був справжнім другом. У нього було все. Абсолютно все, що потрібно для щастя. І він пішов це все захищати. Він завжди першим йшов відстоювати свободу, правду, справедливість. На війні, на Майдані в Києві, в сесійній залі міськради. Іван мав безліч планів, таких прекрасних планів… Не встиг, та зробив так багато, що можна писати вічність. Але найбільше він любив і цінував свою сім’ю. Дружину, синів, батьків. Він казав, що ми не маємо права залишати нашим дітям цю війну. Ми маєм побудувати їм країну, де вони зможуть нормально жити. Без тебе тут це зробити буде важко, але ми це втілимо”, – розповів Святослав Бабіля.

Нагадаємо, що ще одна трагічна звістка сколихнула все Закарпаття (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*