Верховний Суд остаточно заборонив діяльність ОПЗЖ

Про заборону проросійської партії повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць.

“Верховний Суд щойно остаточно заборонив діяльність Політичної партії «Опозиційна платформа за життя» («ОПЗЖ») за позовом Міністерство юстиції України”, — повідомила Валерія Коломієць.

Додамо, що переважна більшість зрадників України – це саме члени забороненої проросійської партії ОПЗЖ. Вони досі є депутатами різних рівнів, зокрема і в Закарпатській обласній раді, де спокійно відвідують засідання сесій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путіну вказали на вихід

Тим часом, на Закарпатті депутати від забороненої партії ОПЗЖ досі не позбавлені повноважень. Так як голова ОДА Микита виступає проти такого кроку і не дає депутатам проголосувати за таку заборону відвідувати їм сесії. Хоча проект рішення уже двічі вносили на розгляд депутатів облради. Але “ЗА” голосували лише кілька фракцій і жодного голосу не дали Слуги народу.

Служба безпеки України у Закарпатті вже би мали почати розслідування з цього приводу, чому відбувається покривання депутатів від ОПЗЖ.

Нагадаємо, “Путін щойно публічно зізнався у свідомому нападі на Україну”: Кулеба виступив із заявою щодо покарання диктатора РФ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*