Відомо, скільки коштує головна новорічна ялинка Ужгорода (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Журналістка ІАА Закарпатський ДІАЛОГ спитала ужгородського міського голову Андріїва Богдана Євстафійовича про вартість міської новорічної ялинки.

У відповідь на інформаційний запит мер Ужгорода повідомив, що розпорядниками бюджетних асигнувань різних рівнів виступають:

  • управління у справах культури, молоді та спорту – для оздоблення новорічної ялинки закуплено кулі пластикові ялинкові та сніжинки декоративні на загальну суму 9 850 грн.
  • департамент міської інфраструктури – забезпечено під’єднання існуючої святкової ілюмінації, у межах коштів послуги з утримання мережі зовнішнього освітлення підрядник освітлення (підрядник ТОВ «Унгвар -Електро»). Суму коштів, які залучено на виконання вказаних послуг із приєднання святкової ілюмінації надати не вбачається за можливе, оскільки станом на сьогодні, підрядником не надано акти виконаних робіт;
  • КП «Під замком» у листопаді поточного року проведено процедуру закупівлі товару, через систему ПРОЗОРРО «Новорічна сосна у комплекті з супутнім декором». За результатами закупівлі укладено договір на закупівлю штучної ялинки висотою 18 м, світлодіодної гірлянди «Метеоритний дощ» та декоративної огорожі для штучної ялинки (21 щит), загальною вартістю 969000 грн. До вказаної ціни товару включено вартість транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, доставки, монтажу та пусконалагодження.

Тож, загалом новорічна красуня обійшлася ужгородцям в 978 850 гривень.

До слова місцева ялинка дуже сподобались місцевим жителям та туристам.

ЕКСКЛЮЗИВ

Фото на прев’‎ю: Павло ЧИЖМАР

Нагадаємо, що відомо, у скільки виноградівцям обійшлося новорічно-різдвяне містечко у парку Перені (ДОКУМЕНТ).
Містян дуже вразила захмарна ціна новорічної ялинки.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*