”Влада додасть 100%”, – Зеленський пообіцяв допомогу постраждалим від локдауну (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський заявив, що центральна влада надасть пряму фінансову допомогу у зв’язку із запровадженням локдауну.

За його словами, про підтримку людей та бізнесу мали б подумати і чиновники на місцях.

Разом із посиленням карантину вони б мали розробити комплекс заходів для допомогти тих категорій громадян та бізнесу свого регіону, які постраждають через обмеження червоної зони.

Глава держави наголосив, що чекає від представників місцевої влади відповідних пропозицій, щоб вже наступного тижня розглянути та затвердити їх на Конгресі місцевих і регіональних влад.

Додатково до запропонованих коштом місцевих бюджетів розмірів допомоги громадянам і бізнесу, які постраждали через локдаун центральна влада додасть 100%. Збільшивши таким чином, суми підтримки людей та бізнесу вдвічі,
– сказав Володимир Зеленський.

Для того, щоб надання допомоги було максимально прозорим, а головне швидким, воно має відбуватися через портал і додаток “Дія”.

Окрім цього, президент попросив Верховну Раду бути готовою у короткий термін ухвалити всі зміни, які будуть необхідними для втілення пропозицій місцевих влад та уряду України.

Насамкінець глава держави закликав чиновників на усіх рівнях діяти разом, а громадян берегти себе та своїх близьких.

Нагадаємо, виробників COVID-вакцин звільнили від відповідальності.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*