”Влада приховує факт масштабної контрабанди цигарок до ЄС через Закарпаття”, – Москаль (ВІДЕО)

Екс-очільник Закарпаття Геннадій Москаль на своєму ютуб-каналі заявив, що українська влада, яка на словах бореться з контрабандою, приховує факт масштабної контрабанди цигарок до країн ЄС.

“В першій половині березня на території Угорщини було затримано нібито одну фуру з мільйоном пачок контрабандних цигарок, – заявив Геннадій Москаль. –  Це – за офіційними даними. Насправді вантажівок було чотири, і всіх їх на українському кордоні “не помітили” ні вітчизняні митники, ні прикордонники, ні представники СБУ. П’ята машина, яку встигли оформити на українському боці, але яка ще не заїхала на територію Угорщини, розвернулася і без будь-якого оформлення попрямувала в бік Ужгорода. Про цей ганебний факт знають всі митники, прикордонники і працівники СБУ, але в закарпатському інформпросторі про це – жодного слова. Тихо, як на кладовищі”.

Про подробиці цієї контрабандної “операції” та про те, чому про це мовчить влада, яка, як відомо, і вдень і вночі несамовито бореться з контрабандою – у цьому відео.

Нагадаємо, “Максимум мікроавтобус”: начальник Закарпатської митниці заявив, що може дозволити контрабанду (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*