Вчора увечері, близько 19:45 на об’їзній трасі в Ужгороді в мікрорайоні Шахта сталася аварія.
У результаті аварії автомобіль перекинувся в кювет. Очевидці стверджують, що нема слідів зіткнення з іншим авто чи людиною, тому обставини пригоди наразі невідомі. Про це пише Uzhgorod.in

За словами мешканців Шахти, які почули звуки ДТП і підійшли на місце пригоди, у авто перебували двоє дітей і двоє дорослих.

На щастя, постраждалих чи суттєво травмованих нема, пасажири перебувають в шоковому стані, прибула машина невідкладної допомоги, працює поліція.
Нагадуємо, ДТП на Мукачівщині: не розминулися автівка та мікроавтобус

Додайте коментар