володимир путін мертвий – британські ЗМІ

“Як тільки буде оголошено про його смерть, у кремлі може статися переворот”.

Журналісти пишуть, що президент рф вволодимир путін міг померти, а кремль замість нього використовує двійників для публіки. Про це повідомляє британське видання Daily Star, яке отримало інформацію від своїх джерел у розвідувальному управлінні MI6.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: путіна намагалися вбити – ГУР

За інформацією ЗМІ, чиновники на росії бояться, що смерть путіна стане початком державного перевороту та виведення армії рф з території України.

“Є ймовірність, що він уже мертвий. Це неможливо точно знати. путін використав двійників у минулому, коли були проблеми зі здоров’ям, і кремль міг робити це зараз… Справжній страх полягає в тому, що як тільки буде оголошено про його смерть, у кремлі може статися переворот, а російські генерали захочуть вивести війська з України”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РНБО розповіли, хто “прибере” путіна

Джерела журналістів стверджують, що якщо на росії офіційно підтвердять смерть путіна, то багато топ чиновників стануть “безпорадними та вразливими”, а тому для них вигідна поява президента перед громадськістю.

Інсайдери вважають, що у разі смерті диктатора політики замовчуватимуть цю інформацію і використовуватимуть його двійників.

Нагадаємо, що у Кремлі обирають наступника Путіна — ЗМІ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*