ВООЗ зробила важливу заяву щодо Covid-вакцинації

У Мережі величезна кількість пропозицій придбати вакцини від коронавірусу, які є фальсифікатом, розповів гендиректор організації.

Ряд МОЗ і держрегуляторів із закупівлі вакцин від коронавірусу отримали підозрілі пропозиції про постачання препаратів для ін’єкцій. Про це на брифінгу у п’ятницю, 26 березня, заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус.

“ВООЗ стурбована наявними у злочинних угруповань можливостями для експлуатації величезного незадоволеного попиту у світі на вакцини від COVID-19”, – зазначив гендиректор. 

При цьому Гебреєсус повідомив, що фальсифікована продукція продається як вакцини проти COVID-19 в інтернеті, зокрема в “Тіньовій мережі”, і що організації відомо про випадки корупції та повторного використання порожніх вакцинних ампул. 

У зв’язку із цим він закликав уряди правильно знищувати використані флакони від вакцин. 

“Ми закликаємо до безпечного застосування або знищення використаних порожніх ампул від вакцин проти COVID-19, щоб запобігти їх повторному використанню злочинними групами. Ми закликаємо також усіх людей не купувати вакцини поза урядовими програмами вакцинації”, – сказав глава ВООЗ.

Нагадаємо, на Закарпатті від коронавірусу вакцинують військовослужбовців.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*